Barcode: 19651527
Sirop de kiwi
by Cherrr
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
entreprise de france
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 343.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 86.0 g |
| of which sugars | 84.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre, eau, jus concentré de citron, jus de kiwi à base de concentré (10,8%), arôme, colorants: E133, E160a).
Additives
e133
e160a
Related Products in Syrups
Сироп от черен бъз с пчелен мед
Хъни Трейд
D NOVA 3
Elderflower Cordial
harmonica
D NOVA 3
Bazga jabula sirup
Tropy
A NOVA 4
Brut cannelle
Bacanha
D NOVA 4
Brut Menthe
Bacanha
D NOVA 4
Concentré pour machine à soda cola sans sucre
B NOVA 4
Bacanha Brut Coconut Syrup
Bacanha
D NOVA 4
Hydrology Glow
NOVA 4
Сироп от ягоди
Harmonica
NOVA 3
Brut Grenadine
Bacanha
D NOVA 4
Ledeni čaj breskva
KPlus
C NOVA 4
Brut Yuzu
Bacanha
D NOVA 4