Barcode: 8801045611211
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 42.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
물엿100%[옥수수전분]
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
pistachos salados marca Del Sur
E
Coconut oil
Supermaxi
NOVA 2
Pineapples
Bonita
A NOVA 1
Arroz gourmet Integral
Casa del Arroz
A NOVA 1
Aromas del tungurahua, aromatic grass camomile with honey herbal tea
Aromas Del Tungurahua
B NOVA 3
Pan Integral De Masa Madre 4 Semillas
Moderna
C NOVA 4
Manzana
Baloru
E NOVA 4
Pan Integral
Moderna
C NOVA 4
TEA BAG
Fabi-Saa
Gourmet Pan Integral con Cereales
Moderna
B NOVA 4
buen pan
moderna
Cassava Chips (Mogo Chips)
Taj
B NOVA 1