Barcode: 3283587780313
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 335.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 83.0 g |
| of which sugars | 83.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre, eau, jus de mirabelle , acide citrique, sorbate de potassium, caramel ordinaire
Additives
e150a
e202
e330
Related Products in Beverages
Seltzer water
Hannaford
B NOVA 4
Seltzer water
B NOVA 4
Hannaford, seltzer water, cranberry lime
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
B NOVA 4
Cold brew coffee
B NOVA 1
Lemonade drink mix
NOVA 4
Drink mix
NOVA 4
Drink mix
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
NOVA 4
Hannaford, seltzer water, raspberry & lime
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
B NOVA 4
Seltzer water
Hannaford
B NOVA 4
Hannaford, seltzer water, grapefruit
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
B NOVA 4
Cold brew coffee
B NOVA 1
Seltzer water
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
B NOVA 4