Barcode: 3242611110168
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 311.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 78.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre de canne, eau, jus de mûre à base de concentré (10%), acidifiant : acide citrique, arôme mûre, concentré de carotte pourpre, conservateur : sorbate de potassium.
Additives
e202
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
kombucha lavanda
crobucha
C NOVA 4
Grapefruit Flavored Water, Grapefruit
Kwikee
B NOVA 4
Chug
Mash Gang
B NOVA 4
Mct 52% With Whey Protein Sports Nutrition Powder, Salted Caramel, Salted Caramel
NOW
E NOVA 4
kombucha
crobucha
C NOVA 4
Diet Half & Half Iced Tea Lemonade
Wawa
NOVA 4
Milk please, milk spash, milk flavoring, sir strawberry swirl
NOVA 4
Y’all Sweet Tea
B
Mexican Hot Chocolate
Stephen’s
NOVA 4
Carbo Endurance/Energy Production/Recovery Powder
NOW
E NOVA 1
Lassi
Apte,Dairy & Milk Products
E NOVA 3
Mct With Whey Protein Sports Nutrition Powder, Chocolate Mocha, Chocolate Mocha
NOW
NOVA 4