Barcode: 3760037599645
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 248.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 61.0 g |
| of which sugars | 59.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sirop de Noël aromatisé (Françoise - rose) Sucre, eau, arômes naturels, acidifiant : acide citrique 550, denrées alimentaires colorantes (patate douce, pomme, radis, cerise, carthame)
Additives
e330
Related Products in Beverages
Raspberry Flavour Fizzy
Compliments
C NOVA 4
Lemon Lime Flavour Sparkling Water Beverage
Compliments
C NOVA 4
Orange Mango Flavour Sparkling Water Beverage
Compliments
C NOVA 4
Key Lime Flavour Fizzy
Compliments
C NOVA 4
Strawberry Watermelon Flavour Fizzy
Compliments
C NOVA 4
Blackberry Raspberry Flavour Sparkling Water Beverage
Compliments
C NOVA 4
Orange Flavour Sparkling Water
Compliments
B NOVA 4
Grapefruit Flavour Sparkling Water
Compliments
B NOVA 4
Cherry Flavoured Drink Crystals
Best Buy
E NOVA 4
Peach Flavour Fizzy
Compliments
C NOVA 4
Peach flavoured drink crystals
Best Buy
E NOVA 4
Fizzy tangerine lime flavoured sparkling water beverage
Compliments
C NOVA 4