Barcode: 87222517
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.9 g |
| of which sugars | 6.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ISIROOP SINAASAPPEL MET SUIKERS EN ZOETSTOFFEN Ingredienten: Glucose-fructosestroop (44%), water, sinaasappelsap uit concentrat (11%), voedingszuur: citroenzuur, zuurteregelaar: natriumcitraat, aroma, zoetstoffer acesulfaam-K, sucralose, steviol glycosiden, stabilisator. E412, conserveermiddel kaliumsorbaat, antioxidant: ascorbinezuur, kleurstoffen: E160a en E160e
Additives
e160a
e412
e955
e960
Related Products in Beverages
Sciroppo d'arancia
Coop
NOVA 4
High protein
Qualité & Prix,Coop
E NOVA 4
Ice Tea Lemon
Coop
D NOVA 3
Bio sirup exotic
Coop, Naturaplan
NOVA 4
High Protein Erdbeer Drink
Coop
C NOVA 4
Sirop Grenadine
coop qualité & prix, Coop
NOVA 4
Ice Tea Lemon Zero
Coop
C NOVA 4
Happy cola classic
Happy Cola
E NOVA 4
Latte drink bio ticinese
Naturaplan,Coop
B NOVA 1
Swiss Roots Tonic Water
Gents
D NOVA 4
Boisson bio Naturaplan
Coop - Naturaplan
C NOVA 3
Happy Cola Mandarine flavor zero
Holderhof Produkte AG
C NOVA 4