Barcode: 3265261271898
Sirop de pasteque
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 313.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 76.9 g |
| of which sugars | 76.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
CczQQil de dilution: Een gode raad: los op in 10 ssater. Ingrlditnts : Sucre. eau. arôme, acidifiant : acide citrique, colorant : anthocyanes. I Jus de pastèque : 120/ aroma, we - S
Additives
e163
e330
Related Products in Beverages
Caffeine free tonic water
D NOVA 4
Caffeine free root beer soda
E NOVA 4
Caffeine free lemon lime soda, lemon lime
E NOVA 4
Lemon lime soda
E NOVA 4
Caffeine free club soda
B NOVA 3
Caffeine free strawberry soda
E NOVA 4
Caffeine free grape soda
E NOVA 4
Caffeine free club soda
B NOVA 3
Caffeine free lemon lime soda, lemon lime
E NOVA 4
Dr. fine soda
E NOVA 4
Caffeine free orange soda
E NOVA 4
Cola soda
E NOVA 4