Barcode: 3388690002014
Sirop de rose
Processing
NOVA 4
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 335.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 83.7 g |
| of which sugars | 83.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre, eau, arôme, acidifiant : acide citrique, colorant : extrait de carotte. Contient de l'extrait de pétales de rose.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Premium all natural lemonade
Yoder's
E NOVA 3
Shelled hemp
NOVA 1
Sonu, Organic Water With Electrolyte & Vitamins, Strawberry & Kiwi
Georgia Peach Products Inc.
C NOVA 4
Ground organic flaxseed, sunflower & pumpkin seeds
NOVA 1
Premium sweet tea
D NOVA 4
Premium live kombucha
C NOVA 4
Ground flax, sunflower, pumpkin & sesame seeds & goji berries
Linwoods
NOVA 3
Ciara's, Kombucha, Green Tea
Georgia Peach Products Inc.
C NOVA 4
Unsweetened tea
B NOVA 4
Ground flaxseed & goji berries
NOVA 3
Ciara's, Kobucha
Georgia Peach Products Inc.
C NOVA 4
Tower, Golden Ginger Ale
Georgia Peach Products Inc.
D NOVA 4