Barcode: 7613312034828
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 56.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 14.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre, eau, fleurs de sureau 3.4%, acidifiant: acide citrique.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Gyokuroen Garden Green Tea boisson instantanée à base de matcha
E NOVA 3
Dekavita C
SUNTORY
NOVA 4
Bikkle Yoghurt Drink
Suntory
C NOVA 4
Hakko Lemon Sour
KIRIN
NOVA 3
SUNTORY Japonská espresso káva
Boss, Suntory
NOVA 4
Sauce soja
Kikkoman
E NOVA 3
Paxs, soft drink, suntory (lemon)
Paxs
B NOVA 1
Japanese Limonade Ramune Dragon Ball
JFC
E NOVA 4
とろけるカフェオレ
Boss,Suntory
NOVA 4
Setouchi Hassaku Ramune
Suntory, natchan non-carbonated soft drink
Suntory
E NOVA 4
Pepsi
Pepsi
NOVA 4