Barcode: 3041311026874
Sirop fruit passion
Processing
NOVA 4
Labels
natural flavors
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 330.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 82.0 g |
| of which sugars | 82.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Azúcar de caña, aqua, zumo de fruta de la pasión basado en concentrado (2.5%), zumo de limón basado en concentrado, aromas de fruta de la pasión, colorantes ??, E29.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sweet Greens
Whole Foods Market
B NOVA 1
Sports Drink Fruit Punch
Whole Foods Market
E NOVA 4
Morning Orange
Whole Foods Market
C NOVA 1
Alkaline & Electrolyte Water
365 Whole Foods Market
B NOVA 1
Organic Honeycrisp Apple Juice
Whole Foods
E
Organic Gut Refresher Shot Apple + Ginger
365 Whole Foods Market
NOVA 1
Spring Water
365 Whole Foods Market
A NOVA 1
Organic orange juice, calcium plus vitamin D
365
E
Kefir cultured milk mixed berry
365
D NOVA 4
Organic Orange Juice With Pulp
365 Whole Foods Market
C NOVA 1
Kefir Cultured Milk STRAWBERRY
365 Whole Foods Market
D NOVA 4
Spiced Cider Sparkling Water
365 Whole Foods Market
B NOVA 4