Barcode: 3217690028796
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 303.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 75.8 g |
| of which sugars | 73.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Sucre de canne, eau, jus de fruits à base de concentré (17 %) dont grenade (10 %), acidifiant : acide citrique, arôme.
Additives
e330
Related Products in Sweeteners
Vanilin Šećer
dolcela,podravka
E NOVA 4
vitamin water
Dr Witt
NOVA 4
Кафява захар
Passiflora
E NOVA 2
Фруктоза
Passiflora
NOVA 4
Table top sweetener
Sweetly stevia
A NOVA 4
Течен захарин Суитли ултра
Суитли
NOVA 4
Тръстикова захар
Billa
E NOVA 2
Бяла кристална захар
Fiorre
E NOVA 2
Украинска бяла рафинирана захар
Izzi
D NOVA 2
Кафява захар
Национал
D NOVA 2
secer u prahu
Franck
E NOVA 2
Кафява захар на бучки
Захарни заводи
E NOVA 2