Barcode: 4901401044067
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 290.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sirop de sucre
Recipes with Similar Ingredients
Spicy Fried Chicken Wings in an Excellent, Addictive, and Yummy Sauce
8 ingredients
No Egg Whites Used Chunky Strawberry Marshmallows
6 ingredients
Melt in Your Mouth No-bake Truffles
6 ingredients
Homemade Brown Sugar Syrup That Won't Re-Crystallize (Cinnamon Flavored)
5 ingredients
Brown Sugar and Ginger Syrup
5 ingredients
Easy Uguisu Mochi to Enjoy All Year Round
6 ingredients
Jam from Canned Pineapples
3 ingredients
Chocolate Matcha Truffles
6 ingredients
Healthy Bean Paste and Tofu Cream
3 ingredients
Hydrangeas (Traditional Japanese Dessert)
6 ingredients
Clotted Cream Fudge
5 ingredients
Ganache Handy Chocolate Cream
4 ingredients
Related Products in Sirop De Sucre
Lait demi-écremé d'Ardenne
Delhaize
B NOVA 1 Eco-Score D
Ginger Ale - SIN AZÚCAR
Schweppes
A NOVA 4
Finlandia Clasico 290g
LA SERENISIMA
D NOVA 4 Eco-Score D
Chicharrones pork rinds
Mission
E NOVA 3
WHITE CHEDDAR CHEESE SEASONING BLEND
President's Choice
E NOVA 4 Eco-Score D
Rice Dinner Mix
Zatarain's
E NOVA 3
Spicy Vodka Sauce
Carbone
C NOVA 3
Butter
Devondale
C NOVA 4 Eco-Score E
Pasture Raised Grade A Large Eggs
Member's Mark
A NOVA 1 Eco-Score B
Beef Jerky
Tillamook Country Smoker
NOVA 4