Barcode: 3439495401400
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 36.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.1 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre liquide, eau, jus concentrés de Fruits, acidiÊianb : acide citrique, arôme, colorants : anthoc}anes, acide carminique, émulsiÊianbs : E 45 eb E414. Jus de Pruibs mis en ?uvre. dont 15,6% de pêche.
Additives
e120
e330
Related Products in Beverages
Coconut Cream Powder
Coco King
NOVA 4
Lemon Iced Tea x10 200ml
Nestea
NOVA 4
Nestea Thé Glacé Citron Naturel
Coca-cola, Nestea
D NOVA 4
Alpina, avena, oatmeal smoothie, chocolate
Alpina, Alpina Productos Alimenticios
E NOVA 4
Original Enriched Organic Rice Dream Rice Drink Unsweetened
Rice Dream, The Hain Celestial Group Inc., Dream
NOVA 4
Lemon Iced Tea
Nestea
D NOVA 4
Real Brewed Tea Made with Cane Sugar
Gold Peak,The Coca-Cola Company
D NOVA 3
Grolsch
Grolsch
NOVA 3
Sweet tea
D NOVA 4
Tadin Herb & Tea Co., Iced Tea, Hibiscus
Tadin Herb & Tea Co.
C NOVA 4
Foreign Extra Stout
Guinness
NOVA 3
Regular michelada mix
NOVA 4