Barcode: 3336770000290
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 339.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 80.9 g |
| of which sugars | 80.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sirop de sucre, eau, jus de pomme à base de jus concentré : 10% min, arômes, acidifiant : acide citrique, stabilisants : gommes (arabique, ester), colorants : betacarotène, E133
Additives
e133
e330
Related Products in Beverages
Fruits water
Solena
C
Juice Drink
Maaza
E NOVA 4
Bloomings ice Tea apple 330ml netherlands
Bloomings
C NOVA 4
Maaza Guava
Maaza
C
Frozen fruit+water
Disnep
C
Mango Juice drink
Maaza
E NOVA 4
Maaza Fruit Punch Pet
Maaza
E NOVA 4
Jus de Lychee
Maaza
E NOVA 1
Maaza guava
Maaza
E NOVA 4
Tropical Pet
Maaza
E NOVA 4
Mango#5
Organic-bio
E
King Coconut Water
Leader Price
B NOVA 4