Barcode: 0612511052920
Sirop safran
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
vegetarian
kosher
no gmos
vegan
the vegan society
no hpcf
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 296.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre de canne, eau, arome, infusion de safran, colorants: E102, E129. E102 et E129.
Additives
e102
e129
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
GoGinger
GoGinger
C NOVA 3
Sheetz, Smores Smoothie, Small
Sheetz
E
Nespresso Volluto coffeinfrei
Nestlé, Nespresso, Volluto coffeinfrei
B NOVA 1
Drink avoine
Bio 365,Coop
D NOVA 4
HighProtein Nature Drink
coop
NOVA 4
Prix Garantie Instant Coffee
Coop
NOVA 4
Mate
Coop Prix Garantie
C NOVA 4
Envivo lungo
Nespresso
NOVA 1
Easymeal
Coop
NOVA 4
Nespresso Arpeggio
Nespresso
B
Lungo Forte
Nespresso
B
Espresso Forte
Nespresso
B