Barcode: 3560071007645
Sirop saveur vanille
by Carrefour
Processing
NOVA 4
Labels
made in france
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 329.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 82.0 g |
| of which sugars | 82.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Sucre, eau, arôme, colorant: caramel ordinaire, acidifiant: acide citrique, arôme naturel de vanille.
Additives
e150a
e330
Related Products in Syrups
Syrob bezový květ
Kitl
E NOVA 3
Original Syrup
HUNGRY JACK
E NOVA 4
Original Syrup, Original
Aunt jemima
E NOVA 4
Pure Maple Syrup, Pure Maple
Wegmans
E NOVA 3
Sweet Bourbon Maple Syrup Bourbon Barrel Aged, Bourbon Barrel Aged
Butternut mountain farm
C
French Vanilla
Syruvia
A NOVA 4
Sugar free syrup
Great Value
B NOVA 4
Zero Maple flavored Syrup
Prozis
B NOVA 4
Original Syrup, Original
Aunt jemima
E NOVA 4
Us Grade A Dark Amber Pure Maple Syrup
Wegmans
E NOVA 3
Sirup aloe vera
Jupí
E NOVA 4
Coffee syrup
Autocrat
E NOVA 4