Barcode: 3760043781065
Sirop saveur Violette
Processing
NOVA 4
Labels
no preservatives
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 310.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 77.0 g |
| of which sugars | 77.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
eau, sucre, colorant E120, colorant E133, arôme. Sans conservateurs.
Additives
e120
e133
Related Products in Beverages
Malt Beverage
Goya Foods Inc.
E NOVA 4
Red Cooking Wine
Goya Foods Inc.
NOVA 3
Original sparkling spring water, original
B NOVA 1
Pina colada mix
NOVA 4
Soda
Goya, Goya Foods Inc.
E NOVA 4
Malt beverage
Goya Foods Inc.
E NOVA 4
Fruit Punch Soda
Goya, Goya Foods Inc.
E NOVA 4
Soda
E NOVA 4
Refresco soda
Goya, Goya Foods Inc.
E NOVA 4
Light Non-Alcoholic Malt Beverage
Cerveceria Goya
C NOVA 4
Dry White Cooking Wine
Goya Foods Inc.
NOVA 3
Foods tropiccoco soda
Goya Foods Inc.
E NOVA 4