Barcode: 0612511036401
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 328.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 82.0 g |
| of which sugars | 82.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre de canne, eau, arôme, colorant : caramel ordinaire.
Additives
e150a
Related Products in Beverages
Ginger ale
Schweppes
D NOVA 4
Alhambra tradicional
Alhambra
NOVA 3
Citrus
Schweppes
D NOVA 4
Tónica original
Schweppes
E NOVA 4
Schweppes Limon Dry
Schweppes
NOVA 4
Blue bebida de zumo sabor a frutas del bosque sin gas
Sunny Delight
D NOVA 4
Tónica Zero
Schweppes
C NOVA 4
Limón original
Schweppes
E NOVA 4
Alhambra Especial Radler
Alhambra
NOVA 4
Tónica pink
Schweppes
D NOVA 4
Alhambra Beer Premium Lager
Alhambra
NOVA 3
Cerveza pilsen
El Águila Negra
NOVA 3