Barcode: 0612511043669
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 77.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 19.0 g |
| of which sugars | 19.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
cane sugar, water, flavouring, natural vanilla flavouring, colouring: plain caramel
Additives
e150a
Related Products in Syrups
Original Syrup, Original
Aunt jemima
E NOVA 4
Pure Maple Syrup, Pure Maple
Wegmans
E NOVA 3
Zero Maple flavored Syrup
Prozis
B NOVA 4
Butter LITE SYRUP
Pearl Milling Company
C NOVA 4
MAPLE FLAVOURED SYRUP
ILLOVO
E NOVA 4
French Vanilla
Syruvia
A NOVA 4
Sirup aloe vera
Jupí
E NOVA 4
Caramel Sauce
Kuhbonbon
E NOVA 4
Mojito citron vert & menthe
Teisseire
E NOVA 4
Original Syrup, Original
Aunt jemima
E NOVA 4
Syrob bezový květ
Kitl
E NOVA 3
Us Grade A Dark Amber Pure Maple Syrup
Wegmans
E NOVA 3