Barcode: 8411831530116
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 304.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 54.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.5 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Azúcar, jarabe de glucosa, agua, cacao, acidulante: ácido citrico E:330,conservador:, sorbato potásico E-202, Ingredients: Sugar, glucose syrup, water, COcoa, acid: citric acid E-330, preservative: potassium sorbate E-202, Ingredientes: Açucar, xarope de glicose, Rua, cacau, acidificante: ácido citrico 330, conservante: sorbato de potássio E-202, Para una mejor dosificación, conservar fuera de la nevera For a better dosing be stored outside the fridge, Para uma melhor dosagem, mantenha fora do refrigerador Lote:/
Additives
e200
e202
e330
Related Products in Syrups
Сироп пониженной калорийности «Сгущенное молоко»
Mr. Djemius ZERO
NOVA 4
Rioba bar syrum
Rioba
NOVA 4
Schwarze melasse
Mineralia gold
E
Yogur piña coco
Hawaiian Shaved Ice
C NOVA 4
Golden Syrup
Silver Spoon
E NOVA 4
Orange syrup with sugar and sweetener
Cepsi
A NOVA 4
家庭饮料吧 无糖百事可乐浓缩液
Suntory, Pepsi-Cola
A NOVA 4
Narşərab
Bizim Tarla
D NOVA 4
Organic Coconut Syrup
SodaStream Waldmeister-Geschmack
SodaStream
B NOVA 4
Сироп клубничный
Пиканта
NOVA 4
Liquid glucose
Dr Oetker
NOVA 4