Barcode: 2004060095295
Sirope de agave
by Gurrbio
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
es eco 024 mu
made in mexico
no bisphenol a
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 341.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 84.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sirope de agave de producción ecológica controlada.
Related Products in Sweeteners
Pure Maple Syrup
SuperValue Signature Tastes
D
零卡路里糖浆
守山乳業株式会社
NOVA 4
Dark brown soft sugar
Tesco
E
Sweet and versitile golden granulated sugar
Waitrose
E
Lakatos Granules 800
Lakato
Saito inryo, syrup
Saito Inryo
D NOVA 4
Pure Canadian Maple Syrup
Co op
D NOVA 2
Sweet and fine golden caster sugar
Waitrose
E NOVA 2
Demerara Sugar
Tesco
E NOVA 2
Tesco Golden Caster Sugar
Tesco
E
罗汉果糖S
サラヤ株式会社, 重松産業株式会社
NOVA 4
Natural & Traditional Red Sugar
Taikoo
E NOVA 2