Barcode: 5201002002121
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 301.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Αμυλοσιρόπι, ζάχαρη, χυμός βύσσινου (14,9%), 9από συμπυκνωμένο χυμό βύσσινο 4,8%, νερό), νερό, χρωστικές: ανθοκυανίνες, συντηριτικό: σορβικό κάλιο.
Allergens
eggs
gluten
milk
Related Products in Beverages
Caffè Lattesso Macchiato Lungo
Lattesso
E NOVA 3
Caffè lattesso espresso
Cremo
D NOVA 3
Energy Drink Mango
Ok
E NOVA 4
E-ON Блэк Пауэр (Black Power)
E-ON
NOVA 4
Puerto Mate
Puerto Mate
C
Lattesso Salted Caramel
Lattesso
D NOVA 4
Caffè Lattesso Cappuccino 100% Natural
C NOVA 3
Bleifrei
Doppelleu Brauwerkstatt AG, Chopfab
C NOVA 1
PROTEIN DRINK CAFÉ LATTE
Chiefs
B NOVA 4
Tornado Energy BATTLE
Tornado Energy
NOVA 4
Vanilla Drive Milk Protein
Chiefs
C NOVA 4
Lattesso Caffè Macchiato
Cremo SA
E NOVA 3