Barcode: 3831001821830
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 289.0 kcal |
| Fat | 6.1 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 45.3 g |
| of which sugars | 1.9 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 12.1 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
pšenični zdrob, pšenični durum, zdrob, voda, sir 14%, krušne drobtine (pšenična moka, kvas, jedilna sol), krompirjev kosmiči (krompir, arome antioksidant natrijev metabisulfit), jajčni prah, jedilna sol, maslo, mleko v prahu, aroma, ojačevalec arome E 621.
Additives
e621
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Proteína vegetal
Gourmet
NOVA 4
barra de cereal
Emilie
A NOVA 4
cereal trigo
natur
NOVA 4
Cereal Kids
arcor
A NOVA 4
Cereal Bar Golden Cereal
Costa
NOVA 4
Galletas de arroz
Selz
B NOVA 3
Rolls Crocante
Costa,Rolls,Carozzi
E NOVA 4
CEREAL NATURAL TRIGO
Natur
D NOVA 4
Barra cereal frutos rojos y yogurt
Costa
D NOVA 4
Esencia de Vainilla
Gourmet
NOVA 4
Cereal natural arroz
Natur
NOVA 4
Star Anise
Gourmet
NOVA 4