Barcode: 8594057636340
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 275.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 67.0 g |
| of which sugars | 67.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
cz Népoi0"ü koncentrât - aroniovo•malinovt sirup vyrobenj ze Stiv z koncentràtu. Pasterovanj. Neobsahuje konzervatni làtky a barviva. Podil ovocné St'àvy: 11%. Sloieni: voda, glukôzo - fruktôzovy sirup, cukr, it'ivy z koncentràtu z: aronie (8%) amaliny (3%), regulàtorkyselosti (kyselina citronovà), aroma,
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Frisch's Big Boy, Lemon Fizz
Frisch's Big Boy
B
Jason's Deli, Tree Top Apple Juice, Kids
Jason's Deli
E
Dunkin' Donuts, Dunkaccino, Large
Dunkin' Donuts
B
Zaxby's, Banana Pudding Milkshake
Zaxby's
E
Earl grey
Lord Nelson
NOVA 1
Papa John's, Lipton Pureleaf Diet Peach Tea, 18.5 Oz
Papa John's
B
White Castle, Chocolate Shake, Minneapolis Only, Small
White Castle
C
California Pizza Kitchen, Coors Light, 12 Oz
California Pizza Kitchen
B
Wawa, French Vanilla Coffee, 12 Oz
Wawa
B
Joe's Crab Shack, Chocolate Shake
Joe's Crab Shack
E
TGI Friday's, Ultimate Frozen Margarita Sangria Swirl
TGI Friday's
E
Whataburger, Powerade Fruit Punch, Medium, 32 Oz
Whataburger
B