Barcode: 20412012
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 307.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 75.1 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
cukr, pitná voda, 20% ovocná šťáva z koncentrátu (pomeranč, jablko, hruška, hroznové víno, broskev, citron, mango), kyselina: kyselina citronová; stabilizátory: arabská guma, glycerolester dřevěných pryskyřic, aroma, vitamin C, niacin, antioxidant: alfa-tokoferol; barviva: beta-apo-8-korotenal, karoteny, kyselina pantothenová, vitamin B6, riboflavin, thiamin, biotin.
Additives
e160a
e307
e330
e414
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Breaker zero banaan
Melkunie
C NOVA 4 Eco-Score D
Spezi Zero
Paulaner
C NOVA 4
Achocolatado em pó Nescau 550g Refil
NESCAU, Nestlé
NOVA 4 Eco-Score A
Actimel Immune Support
Danone
E NOVA 4
Chai Latte | Bratapfel
Krüger
NOVA 4
Küstengold Wasser + Frucht Apfel-Rhabarbergeschmack
Küstengold
C NOVA 4
Coca Cola
C NOVA 4
Zum Glück ungesüsst
Bauer
C NOVA 4 Eco-Score C
Infusion des marmottes
Les 2 Marmottes
NOVA 1
Smart C+ Orange Crush Juice Drink
Oishi
E NOVA 4 Eco-Score E
Cool blue
Gatorade
C NOVA 4
YT Proteinmelk, Kakao
YT
B NOVA 4 Eco-Score D