Barcode: 7025168013221
Sirupsnipper
by Coop,Goman
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 412.0 kcal |
| Fat | 17.0 g |
| of which saturated | 6.3 g |
| Carbohydrates | 57.0 g |
| of which sugars | 30.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
_Hvetemel_, sirup 26 % (sukker, vann, maltekstrakt (_bygg_)), margarin (rapsolje, fullherdet kokosolje, fullherdet rapsolje, vann, salt, vegetabilsk emulgator (E 471, E 322 (rapslecitin)), antioksidant (E 306), aroma), sukker, _mandler_, krydder (kanel, ingefær, sort pepper), hevemiddel (E 450, E 500, E 336), maisstivelse. Kan inneholde spor av _egg_, _melk_, andre _nøtter_ og _sesamfrø_.
Allergens
gluten
nuts
Additives
e306
e322
e336
e450
e471
e500
Related Products in Snacks
The Original Hunters Smoked Sausage-Hot
D
Fruit & Grain Bars Strawberry
Sunbest
D NOVA 4
Celebrations 269G
Mars
E NOVA 4
Chocolate Negro con Pepitas de Cacao Caramelizadas
Dia
E NOVA 4 Eco-Score E
PROTEIN NUT BUTTER COOKIE PEANUT BUTTER SEA SALT
MADE WITH LOCAL
C NOVA 3
Mini cake aux pépites de chocolat
Carrefour
E NOVA 4
Naked Oven Chips
McCain
B NOVA 3
Chocolat Noir 85%
U, U Bio
D NOVA 3 Eco-Score C
REMY GRAHAMS CINNAMON
REMY GRAHAMS
D NOVA 4 Eco-Score B
Crunchy Almond
RAW BITE
D NOVA 3
Edelmarzipan-Brot
Wintertraum, Zentis
E NOVA 4 Eco-Score D
Strawberry Strudel
Fit Crunch
NOVA 4