Barcode: 8715600248067
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 3.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
water, 5,4% vruchtensap uit concentraat (sinaasappelsap 5,1%, mandarijnsap), voedingszuur (appelzuur, citroenzuur), natuurlijk sinaasappel aroma met andere natuurlijke aroma's, sinaasappel extract, antioxidant (ascorbinezuur), zoetstoffen (sucralose, acesulfaam-K), stabilisator (guar gom), kleurstof (bèta-caroteen).
Additives
e160a
e160ai
e296
e300
e330
e950
e955
Related Products
Fritura picante con limón Takis
Barcel, Takis
E NOVA 4
Pan Artesano Hogaza Multigrano
Bimbo
D
Natural
Bimbo
C NOVA 4
PAN INTEGRAL
BIMBO
C NOVA 4
TAKIS BLUE HEAT
بارسيل اس ايه دي سي في كار
D NOVA 1
Mini Pan Tostado Mantequilla
Bimbo S.A. de C.V.
D NOVA 4
Galletas de Arroz y Quinoa
Sanissimo
Donitas espolvoredas
Bimbo
E NOVA 4
Chips jalapeño
Chips
C NOVA 4
Bimbollos Parrilleros
BIMBOLLOS,Bimbo
D NOVA 4