Barcode: 20457068
Siti Jaffa
by Lidl
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
contains a source of phenylalanine
with sweeteners
lidl palautuspullo
valmistettu suomessa
Categories
Available in
finland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 3.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
vesi, hiilidioksidi, sokeri, tiivisteestä valmistettu appelsiinitäysmehu (1 %), happamuudensäätöaine (sitruunahappo), makeutusaineet (syklamaatit, asesulfaami K, aspartaami), säilöntäaine (kaliumsorbaatti), stabilointiaineet (arabikumi, puuhartsien glyseroliesterit), luontaiset aromit (mm. appelsiini), värit (beta-apo-8 - karotenaali (C30), betakaroteeni].
Additives
e160a
e160ai
e202
e290
e330
e414
e445
e950
e951
e952
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Red Lobster, Wine, 6 Oz
Red Lobster
C
Bi Portakal
A101
E NOVA 4
Jack In The Box, Sprite, Large, 40 Fl Oz
Jack in the Box
B
Wawa, Pumpkin Milkshake, 24 Oz
Wawa
C
Dincsu Natural Spring Water
Uludag; Dincsu
A NOVA 1
Eiwit Kokoswater
Upfront
E NOVA 4
Juss
Juss
E NOVA 4
Papa John's, Mountain Dew Kickstart Blood Orange, 12 Oz
Papa John's
B
Olive Garden, Peach Mango Smoothie, Kids
Olive Garden
Applebee's, Diet Pepsi
Applebee's
B
California Pizza Kitchen, Chambord
California Pizza Kitchen
C
Whataburger, Sprite, Medium, 32 Oz
Whataburger
B