Barcode: 7300156485212
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 90.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 18.0 g |
| Salt | 2.1 g |
Ingredients
Skinka av gris 95% (helmuskel), vatten, salt, druvsocker, socker, stabiliseringsmedel (E 451), antioxidationsmedel (E 301), konserveringsmedel (E 250), Kokt och rökt,
Additives
e250
e301
e451
Related Products in Meats And Their Products
Chunk Chicken Breast
Winco Foods
B NOVA 4
Beef Ravioli In Tomato & Meat Sauce
Winco Foods
C NOVA 4
Redi-serve, chicken & cheddar cheese patties
Redi-Serve
E NOVA 4
Mini Beef Ravioli In Tomato & Meat Sauce
Winco Foods
C NOVA 4
Redi-serve, chicken patties
Redi-Serve
D NOVA 4
6 breaded veal parmagiana patties with tomato sauce
On-Cor, Osi Industries Llc
D NOVA 4
Spicy Hot Pork Sausage, Spicy Hot
Winco foods
E NOVA 4
Pancake & Sausage on a Stick
Winco Foods
E NOVA 4
Traditionals gravy & sliced white meat turkey
On-Cor, Osi Industries Llc
C NOVA 4
Chuck chicken breast
Winco Foods
NOVA 4
Gravy & 6 Salisbury Steaks
On-Cor
C NOVA 4
Redi-serve, veal patties
Redi Serve
D NOVA 4