Barcode: 7025110106759
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 139.0 kcal |
| Fat | 6.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 0.7 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Skinkekjøtt av svin, vann, konserveringsmiddel (E 326), salt, stabilisator (E 451), pepper, glukose (mais), potetfiber, aroma, antioksidant (E 301). Til 100 g ferdig vare er det anvendt 111 g kjøttråvare.
Additives
e301
e326
e451
Related Products
Manza chips
Vico
NOVA 4
Coffret snacks
Coffret Snacks
NOVA 4
Monster Munch Goût barbecue 2x85g +10%
Monster munch
NOVA 4
Chips campagnardes
Intersnack
D NOVA 3
Monster Munch goût Jambon Fromage
Intersnack, Monster Munch, Vico
D NOVA 4
La classique nature
Intersnack, Vico
D NOVA 3
Monster Munch Goût jambon fromage
Intersnack, Monster Munch, Vico
D NOVA 4
Monster munch
Intersnack, Monster Munch, Vico
D NOVA 4
Monster Munch goût Ketchup
Intersnack, Monster Munch, Vico
D NOVA 4
Dixi (format familial)
Dixi, Intersnack, Vico
D NOVA 3