Barcode: 0810698544584
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 88.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 2.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 17.7 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Tilapia fillets (farm raised), contains carbon monoxide (to enhance color), sodium tripolyphosphate (to retain moisture).
Additives
e452
e452vi
Related Products in Seafood
Филе скумрия в доматен сос
Диавена
C NOVA 4
Mackerel in tomato sauce
Di nea
C NOVA 4
Филе скумрия в подлютен доматен сос
Диавена
C NOVA 4
Скумрия котлети в подлютен сос
Русалка,compass
B NOVA 4
Късчета риба тон в соево олио
The Chefs
B NOVA 3
Скумрия в подлютен доматен сос
Di nea
C NOVA 4
Копърка в доматен сос
Di nea
C NOVA 4
Парченца риба тон в собствен сос
DI ALBA
C NOVA 3
Скумрия в собствен сос
Di nea
C NOVA 3
Риба тон късчета в собствен сос
Kalisto
A NOVA 3
Mackerel fillet in Greek sauce
Diavena
C NOVA 4
БРАУНИ С ПОРТОКАЛОВИ КОРИЧКИ
Сиатрейд ООД
E NOVA 4