Barcode: 5054781874836
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 109.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
warning some may remain. nutrition he suggest this product provides 8 servings h cal valuespened: transfer coperinto a per reference ned)e refnigerator and us100g day 1/2 can eintake trelund i e gy kj energy kcal fat una caught in the pacific ocean 1,0g us on: 0800 9520101 463 109 236 56 8400 2000 0.5g 0.2g 70g 20g
Related Products in Seafood
Wildlachsfilets
Jeden Tag
A NOVA 1
Thunfisch in Saft/Aufguss
K-Classic
A NOVA 3
Heringsfilets
Jeden Tag
D NOVA 3
Tuňák filety ve slunečnicovém oleji
My price
A NOVA 3
Räucherlachs
Jeden Tag
E NOVA 3
Garnelen in Kräuter-Knoblauch-Würzmarinade
deutschesee
C NOVA 4
Frutti di Mare
tegut...
A
Riesen Garnelen Schwänze provencale
Jeden Tag
A NOVA 4
Riesengarnelen White Tiger, mit Schale
tegut vom Feinsten
A
Sardinky ve slaném nálevu
My price
A NOVA 3
Alaska-Seelachs-Filet mit Käse-Kräuter-Füllung
Tip
C NOVA 4
Filwtti di aringa fritti
Jeden Tag
D NOVA 4