Barcode: 0037600160490
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 603.0 kcal |
| Fat | 43.9 g |
| of which saturated | 9.3 g |
| Carbohydrates | 15.6 g |
| of which sugars | 10.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 27.5 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
DK/NO-INGREDIENSER: JORDNØDDER/PEANØTTER (91%), B SUKKER, RAPSOLIE, BOMULDSFRØOLIE, SALT.
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Alcaparrado, Pimientos & Capers Manzanilla Olives
Goya
E NOVA 3
Green pigeon peas with coconut
C NOVA 3
Neutral coconut oil
E NOVA 2
100% Pure Vegetable Soybean Oil
Goya
C NOVA 2
Pitted alcaparrado, manzanilla olives, pimientos & capers
Goya
NOVA 3
100% Vegetable Soybean Oil
Goya
D NOVA 2
Vegetable oil
Goya
C NOVA 2
Coconut oil
E NOVA 2
100% Pure Corn Oil
Goya
C NOVA 2
100% pure corn oil
Goya
C NOVA 2
Manzanilla spanish olives stuffed with minced pimientos
Goya
E NOVA 4
Avocado Oil
Abocado oil
B