Barcode: 0075391055311
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 209.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 6.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 16.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Beef
Allergens
beef
Related Products in Meats And Their Products
crenvurști cu piept de pui
Mega
D NOVA 4
Libalakoma
Orsi
E NOVA 4
Chicken Popcorn
Edenia
C NOVA 4
Butifarra fresca con pimienta
BonÀrea
D NOVA 4
62530 Mega Apetit Snitel de porc
Delhaize
D NOVA 4
Ceafa De Porc Afumata Feliata
Gusturi Românești
NOVA 4
VEGGIE PAELLA
Edenia
A NOVA 3
Cordon bleu
Edenia
C
Chifteluțe de legume
Mega Apetit
C NOVA 4
Pate porc
Proxi
C NOVA 3
Libamájpástétom
ORSI
D NOVA 3
Nuggets de pui
Edenia
A NOVA 4