Barcode: 7039010087100
Skivede agurker
by Nora,Orkla
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
nyt norge
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 57.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 13.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
riflekuttede skiver av friske agurker 49 %, nedlagt i en lake av vann, sukker, eddik, salt, fargestoff (safrantistelekstrakt), _sennepsfrø_, naturlig aroma, konsistensbevarer (kalsiumklorid), naturlig aroma (bl.a. _sennep_)
Allergens
mustard
sennep
sennepsfrø
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gegrillte Aubergine und Paprika
Nabio
C NOVA 3
Champignon&Walnuss
Nabio
C NOVA 4
Erbsensuppe mit Basilikum
Nabio
C NOVA 4
Veganer Kidneybohnen Tofu
K-take it veggie, Kaufland, Naba Feinkost
B NOVA 4
Veganer Hummus
Kaufland, Naba Feinkost
C NOVA 4
Erbse-Masala veganer Bio-Aufstrich
Kaufland, Naba Feinkost, Take it Veggie
C NOVA 4
K-take it veggie Bio Brotaufstrich Rote Beete Meerettich
K-take it veggie, Kaufland, Naba Feinkost
D NOVA 3
Tomaten Cremesuppe mit Basilikum
Nabio
C NOVA 3
Mango & Schwarzkümmel
Nabio
D NOVA 3
Rote Beete Suppe + Birne
Nabio
C NOVA 4
Linsen Suppe + Kokosmilch
Naba Feinkost, Nabio
C NOVA 4
Süsskartoffel Suppe + Kokosmilch
Nabio
C NOVA 4