Barcode: 7340191108622
Skivet Cheddar
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
Categories
Available in
denmark, norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 287.0 kcal |
| Fat | 23.0 g |
| of which saturated | 15.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 16.0 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
Cheddarost 30% ( melk , salt, melkesyrekultur, animalsk løpe, mikrobiell osteenzym), skummetmelkkonsentrat , ost 20% ( melk , salt, melkesyrekultur, animalsk løpe, mikrobiell osteenzym, fargestoffer (E 160a, E 160b(i), E 160b(ii)) ), konserveringsmiddel (E 535)), smør , smeltesalt (E 452, E 341), fargestoffer (E 160a, E 160c), salt, surhetsregulerende midler (E 500, E 270). Pakket i beskyttende atmosfære.
Allergens
milk
Additives
e160a
e160b
e160bi
e160bii
e160c
e270
e341
e452
e500
e535
Related Products in Dairies
french vanilla high protein milk shake
slate
NOVA 4 Eco-Score C
Queijo Fresco
Matinal
C NOVA 3 Eco-Score D
Leche deslactosada semidescremada
Bové
B NOVA 1 Eco-Score C
Parmigiano Regiano g.U.
Edeka
D Eco-Score C
Greek style yoghurt
Glenisk
C NOVA 1
Mixed berry yogurt smoothie with probiotics
B NOVA 4 Eco-Score B
Cheddar & Mozzarella
Arla Apetina
NOVA 4 Eco-Score D
Weidemilch Quark Magerstufe
Alnatura, Alnatura GmbH
A NOVA 3 Eco-Score C
Cottage Cheese Mager 2% fett
TINE
A NOVA 3 Eco-Score C
Cremiger Bio-Quark mit mildem Joghurt
Berchtesgadener Land
A NOVA 3 Eco-Score C
Crème fraîche épaisse Entière
Carrefour
D NOVA 1 Eco-Score C
Sour cream creme fraiche
TINE
NOVA 4 Eco-Score A