Barcode: 3080216046389
Skøll Ice Apple
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
pefc
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 56.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.3 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau, _malt d'orge_, sirop de glucose, sucre, arôme vodka-pomme (dont 42,5 % de Vodka), _blé_, jus de pomme à base de jus concentré (0,1 %), acidifiant : acide citrique, colorant : caramel E150c, extrait de houblon.
Allergens
gluten
Additives
e150c
e330
Related Products in Beverages
Nata Liq. Condis Cuina Brik
Condis
E NOVA 4
Bebida con burbujas sin alcohol
Viña secret
C NOVA 4
Agua Mineral Natural
Fuente Primavera
A
Refreshing liquid malt beverage
NOVA 4
Agua mineral natural
Fonteide
A NOVA 1
Citronnade
Cal Valls
E NOVA 1
Tinto de verano limón
Sandevid
NOVA 4
Agua Mineral Natural
Sierra Natura
A NOVA 1
Agua mineral natural
Agua de Cuevas
A
Licor de manzana sin alcohol
Lial
E NOVA 4
Kombucha
C NOVA 3
kéfir
granja noe
B NOVA 3