Barcode: 6111180000392
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 392.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 97.6 g |
| of which sugars | 89.4 g |
| Fiber | 0.6 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre, amidon de maïs, éthylvanilline
Related Products in Sweeteners
AgaveZucar
Nature
D NOVA 1
Sukker
First Price
E NOVA 2
Strösocker
Garant
E NOVA 2
Jarabe para preparar bebidas sabor chocolate
Hershey's
NOVA 4
Vaniljesukker
Coop
E NOVA 4
Strösocker
ICA
E NOVA 2
Vanillin socker
Garant
E NOVA 4
Strösocker extra finkornigt till mat och bakning
Coop
NOVA 2
Use Like Sugar
Nicks
A NOVA 4
Lys Sirup
Unil as
E NOVA 1
Jarabe sabor a chocolate Light
Hershey's
NOVA 4
Sukker
Unil as
NOVA 2