Barcode: 5700381319313
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 138.0 kcal |
| Fat | 9.5 g |
| of which saturated | 2.7 g |
| Carbohydrates | 1.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Eggs
Related Products in Farming Products
10 oua naturale free range
Diamant Grup
A NOVA 1
Xtra virike kananmunat M15
Xtra
A NOVA 1
Vapaan kanan munia
Kieku
A NOVA 1
œufs frais
Chahia
A NOVA 1
œufs blanc frais jaune orange
EL MAZRAA
NOVA 1
Proegg valkuainen
Munax
NOVA 3
Isot Vapaan Kanan Munat
Kotimaista
A NOVA 1
Kotimaista vapaa lattiakanalan munia
Kotimaista
A
Œufs frais
CHAHIA
NOVA 1
Ouă proaspete
Agro-avic prosper
A
Cooked Salted Duck Egg
Golden Pak
E NOVA 3
Oeufs frais
Auchan
NOVA 1