Barcode: 0859943003469
Skratch Labs, Exercise Hydration Mix
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 83.3 g |
| of which sugars | 83.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 3.8 g |
Ingredients
Cane sugar, dextrose, sodium citrate, citric acid, oranges, magnesium lactate, calcium citrate, potassium citrate, ascorbic acid (vitamin c)
Additives
e329
e330
e331
Related Products in Beverages
Pocari Sweat
Pocari Sweat
C
Spicy Ginger
Mike Mitchell's
E NOVA 4
Monster energy ultra red
Monster
C NOVA 4
LEON STEINER
LEONSTEINER
NOVA 3
Festillant
Festillant
C NOVA 4
Morning Shot
Wonda, Asahi
C NOVA 4
Drink mit Kakao
Kaufland
B NOVA 4
Crazy Wolf sugar free
Crazy Wolf,Kaufland
C NOVA 4
Dragster energiaital
Dragster
E
Млечна напитка
K Classic
C NOVA 4
Cappuccino Penny ready
Penny Market, Penny
C NOVA 3
ウィルキンソン ジンジャエール
Asahi,アサヒ,ウィルキンソン
NOVA 4