Barcode: 7034280000569
Skrella Mozzarella Ostestenger
by Synnøve
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 302.0 kcal |
| Fat | 21.0 g |
| of which saturated | 15.0 g |
| Carbohydrates | 1.6 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 27.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pasteurisert melk, salt, surhetsregulerende middel: sitronsyre, melkesyrekultur.
Additives
e330
Related Products in Dairies
Roblochon Val D'arve
Migros,Migros Léger
C NOVA 4
Beurre suisse
Floralp
E
Séré Fraise Migros
M-Classic
C NOVA 4
Fromage à raclette suisse
Raccard
D
Fromage à la crème
Migros
D NOVA 3
Sprühsahne Halbrahm Dose ohne Zucker
Valflora
C NOVA 4
Quark Erdbeere
M-Classic
C NOVA 4
Beurre mi-gras
Léger, Migros
D NOVA 4
Quark Séré - Framboise
Migros,M Classic,Elsa
C NOVA 4
Panna cotta nature
Migros
D NOVA 4
Mclassic Quark, Aprikose
M-Classic
C NOVA 4
Séré Banane
M Classic,Migros,Elsa
C NOVA 4