Barcode: 3859893220050
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 310.0 kcal |
| Fat | 24.0 g |
| of which saturated | 17.0 g |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 19.4 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Pasterizirano mlijeko, mlijekarska kultura, sirilo, sol, kalcijev klorid
Related Products in Dairies
Diamond Fresh Milk
Diamond
B NOVA 1
Diamond Full Cream Milk UHT
Diamond
B NOVA 1
Ultra Milk Full Cream
Ultrajaya
C NOVA 1
mozA
Emina
B
Biokul Greek yogurt plain
Bio Kul
Spar Cheddar Schnittkäse
Rupp
E NOVA 4
Rupp
Mini Muuh
E NOVA 4
Ultra Milk Low Fat
Ultra
B NOVA 3
Ultra Milk Strawberry Flavor
Ultra Jaya
D NOVA 3
Kraft Cheddar 160g
Kraft
B
Ultra milk full cream
Ultrajaya,ultra milk
C
Vorarlbergerer Hartkäse
Alma
D NOVA 3