Barcode: 7038010002151
Skummet melk
by Tine sa
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
no gluten
keyhole
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Skummet _melk_
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Duo
Géramont, Savencia
D NOVA 4
Nussscheiben
Rambol, Savencia
E NOVA 4
Le vieux pané
Le vieux pane
D NOVA 3
Cœur De Lion Creamy Slices Les Tranches Crémeuses
CF&R, Coeur de Lion, Fromageries Perreault, Savencia
D NOVA 4
Le Vieux Pané - offre €co
Fromageries Perreault, Le Vieux Pané, Savencia
D NOVA 3
Meule Chamois d'or
Fromagerie Perreault
D
Le vieux pané
Fromageries Perreault, Le Vieux Pané, Savencia
D NOVA 3
Fette morbidissime
Camoscio d'Oro, Savencia
D NOVA 4
Lait de nos fermes
Lune de Miel
E NOVA 3
Lait Demi-Écrémé
Cadet Roussel
B NOVA 1
ossau_iraty au lait pasteurisé
D
Vieux Pané
Le Vieux Pané, Savencia
D NOVA 3