Barcode: 5710328002864
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 35.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.7 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Økologisk skummetmælk, økologisk mælk, heraf 30% jerseymælk
Related Products
Pizza Sauce Seasoning Mix
Cardillo
E NOVA 3
biscuit chocolat noir
Gerblé
E NOVA 4
Triple Hydration
Walgreens
NOVA 4
Lardons allumettes
Pierrat
E NOVA 4
Collagen
NOVA 4
Gut & Günstig Katenrauch Wurst
Gut & Günstig
NOVA 4
Principi in Cucina Bratöl Bio Raps
Bordoni
B NOVA 2
Psyllium Fiber Powder
Up & Up
NOVA 4
Lion
nestlé
D NOVA 4
Southern pizza sauce seasoning mix
E NOVA 3