Barcode: 3838929567758
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 170.0 kcal |
| Fat | 12.9 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 4.4 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.2 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Povrće u promenljivim proporcijama 36 % (beli pasulj, krastavac), sos 34 % (voda, suncokretovo ulje, koncentrat paradajza, so, začini, sirće), skuša (Scomber scombrus) 30 %. Bez konzervansa i drugih aditiva. Bez glutena. Prirodni visok sadržaj omega 3. U proizvodnji limenki nije korišten BPA.
Allergens
fish
Related Products in Riba
Le trio apero - le grillon
Nature & Decourvertes
NOVA 4
Le Grillon Café Mocha
Jimini s, Jimini's
C NOVA 4
Chocolat
Rouge Papille
E NOVA 4
Le Grillon
E
Farine de Noix
Moulin de la Veyssière
D NOVA 1
Huile vierge d’amande
Moulin de la Veyssiere
B
Mehlwürmer
Jiminis
E NOVA 4
Huile vierge de noisette
Moulin de la Veyssière
D NOVA 3
Cameleon filou
Rouge Papille
NOVA 4
Farine d’amande
Moulinde la Veyssièere
C NOVA 1