Barcode: 3871059000481
sky cola
by Coca-Cola
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
povratna naknada
Categories
Available in
croatia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Voda, šećer, ugljikov dioksid (najmanje 2 g/L), bojilo: E 150d, kiselina: fosforna kiselina, regulator kiselosti: E331, stabilizator: E414, sladilo: sukraloza, prirodne arome (uključujući i kofein).
Additives
e150d
e290
e331
e338
e414
e955
Related Products in Beverages
Pomme menthe verte
Le Coq Toque
D
Jus de pomme
L’hermitiere
E
Alpen cola
Brasserie L&L Alphand
E NOVA 4
Pomme Cassis
LE COQ TOQUÉ
C NOVA 1
Pomme Vanille Bourbon
Le Coq Toqué !
E
Nectar d’abricots
La Perdrigine
C NOVA 3
Limonade alphand
Alphand
C NOVA 3
Limomad
Mad
E NOVA 4
Jus de Pomme Fermier
Kerloïck
C NOVA 1
Jus de pommes des Cévennes
La Coopérative Des Petits Producteurs
D NOVA 1
Soupe dolce vita
Karine Et Jeff
A NOVA 3
Jus De Pomme Vanille
Leader Price, Le Coq Toqué
E