Barcode: 3875000181625
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sastojci: voda, ugljični dioksid / ugljikov dioksid (najmanje 2 g/L), boja/bojilo: E 150d, kiselina: fosforna kiselina, regulator kiselosti: E331, sladila: acesulfam K, aspartam (sadrži izvor fenilalanina) i natrijev ciklamat, konzervans: E 211, prirodne arome (uključujući i kofein), stabilizator: E 414.
Additives
e150d
e211
e331
e414
Related Products in Beverages
Spartan, soda, orange
Spartan
E NOVA 4
Spartan, drink mix, green tea & peach mango
Spartan
NOVA 4
Soda
Spartan
E NOVA 4
Spartan, drink, blue raspberry
Spartan
D NOVA 4
Spartan, naturally flavored drink, pink lemonade
Spartan
D NOVA 4
Spartan, drink mix, natural lemonade
Spartan
NOVA 4
Spartan, orange drink, orange
Spartan
D NOVA 4
Sparkling water beverage
Spartan
C NOVA 4
Spartan, soda, lemon lime, lemon lime
Spartan
E NOVA 4
Spartan, dr. spark, soda
Spartan
E NOVA 4
1% lowfat milk, chocolate
Spartan
D NOVA 4
Spartan, drink mix, strawberry, orange, banana
Spartan
NOVA 4