Barcode: 27264195
Skye natur
Categories
Available in
ireland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
mléko, jogurtová kultura s Bifidobacterium, BB-12
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Dairies
Reduced Fat milk
Zephyrhills
B
Blackberry Yogurt
Publix
C NOVA 4
Muenster Cheese
Publix
D NOVA 3
Publix Monterey Jack Cheese
D NOVA 3
Medium Chedder Cheese
Publix
D NOVA 3
Organic Sour Cream
D NOVA 4
Extra Sharp cheddar cheese
D NOVA 3
Shredded Mild Cheddar Cheese
D NOVA 4
Finely Shredded Four-Cheese Blend Mexican-Style Monterey Jack, Cheddar, Asadero & Queso Quesadilla Cheeses
Publix
D NOVA 4
Gouda Cracker Cut Cheese
D NOVA 4
Sharp Cheddar Cheese
Publix
D NOVA 3
Soft Creamcheesespread
D NOVA 4