Barcode: 00118668
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 61.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
séré maigre au lait pasteurisé élaboré avec du lait avec cultures de skyr
Related Products in Dairies
Koorene joghurt virsikutega
Farmi
C NOVA 4
Lactose-free cream yogurt
Tere
C NOVA 4
Lahja kohupiim vanilliiniga
Farmi
Kreeka
Farmi
C NOVA 1
La crema mandariini
C NOVA 4
Pasha
Tere
C NOVA 4
Kohupiim rosinad
Farmi
A NOVA 3
Pasha
Tere
C NOVA 4
Strawberry-watermelon ygrt
Deary
C NOVA 4
Koorene joghurt mustikatega
Farmi
C NOVA 4
gold standard whey
Optimum Nutrition
D NOVA 4
LaCrema Kiivi-Karvisaismarjakermajogurtti
Tere,Emma
C NOVA 4