Barcode: 0062639356859
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 62.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Pasteurized skim milk, milk protein, active bacterial cultures
Allergens
milk
Related Products in Icelandic Yogurt
Herr's, pretzels, chocolate
Herr's
E NOVA 4
Potato crips baked
Herr Foods
D NOVA 4
Herr's, peanut butter filled pretzels
Herr's, Herr Foods Inc.
E NOVA 3
Pork rinds
NOVA 4
Herr's, baked potato crisps, sour cream & onion
Herr's
D NOVA 4
Potato Stix, Original
Herr's
Herr's, baked potato crisps, original
Herr's
C NOVA 4
Jalapeno kettle chips
Herr's
NOVA 4
Potato Chips, Kettle Cooked
Herr's
NOVA 3
Herr's, potato chips, honey bbq
Herr's
E NOVA 4